Vīzija, izpratne, jauda Eiropas Parlamentā

Man ir vīzija par Eiropu kā nākotnes identitāti cilvēkiem, Eiropas Savienību, kas ir spējīga kopā, ātri, efektīvi un vienoti atbildēt kā iekšējiem, tā arī globāliem izaicinājumiem. Man ir izpratne par klimata pārmaiņām un 4. industriālās revolūcijas, robotizācijas radītām sekām. Man ir jauda cīnīties par nākotnes Eiropu un par faktos balstīto politiku.

Mans mērķis ir panākt krietni ātrāku rīcību klimata pārmaiņu risināšanā globāli. Ir jāievieš piesārņojuma nodoklis, dividendes no kura daļēji tiktu pa taisno iedzīvotājiem un daļēji ieguldīti zaļajos projektos/subsīdijās. Patiesi vienotais tirgus, laužot barjeras un valstu diskrimināciju, kopā ar agresīvu vides rīcību, nodrošinās inovāciju uzplaukumu visā Eiropā. Jaunās tehnoloģijas radikāli maina un mainīs visas industrijas un nodarbinātību – valstis tam ir jāsagatavo.

Tuvākajos gados būs aizvien vairāk mēģinājumu šķelt Eiropu. Dažādu krāsu radikāļi, nacionālisti, eiroskeptiķi, populisti, dažkārt ne bez palīdzības no ārpuses, uztraukušies par viņiem nesaprotamām pārmaiņām, centīsies panākt mazāku, vājāku Eiropu. Taču tās problēmas un rūpes, dažkārt pamatotas, dažkārt uzpūstas ar viltus ziņām, kas liek cilvēkiem balsot par šiem spēkiem, nevar atrisināt vājinot Eiropu – tās var atrisināt tikai stiprinot Eiropu, būvējot aizvien tuvāku savienību. Jāatrod patiesais un vienojošais.

Šī būs mana misija, ja jūs uzticēsit man pārstāvēt jūsu intereses Eiropas Parlamentā. Aicinu balsot par mani (14. numurs) un #JaunāVienotība komandu.