fbpx

Sīkdatnes

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Apmeklētāja datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat Vietni. Tas ļauj atcerēties Apmeklētāja darbības, apkopot lietošanas statistiku, kā arī nodrošināt iespēju ievietot komentārus.

Apmeklējot Vietni, lietotājam tiek attēlots paziņojumu par to, ka Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot Vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Ja Apmeklētājs nevēlas, ka viņa lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Apmeklētājs var mainīt savas pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Savu piekrišanu Apmeklētājs jebkurā laikā var atsaukt, dzēšot saglabātās sīkdatnes.

Statistikas datu ievākšanai un reklāmas/aģitācijas kampaņu efektivitātes analīzei Vietne izmanto arī trešo pušu sīkdatnes: Google Analytics un Facebook Pixel. Trešo pušu rīki nesaglabā personiski identificējošo informāciju, un mājaslapas lietošanas paradumi vienmēr tiek apskatīti apkopotā veidā un anonīmi.

Apmeklētāja ērtības labad, Vietne var saturēt norādes uz citām mājaslapām, kuru privātuma politika un saturs ir ārpus Vietnes autoru kontroles. Tā, piemēram, Vietne izmanto Disqus rīku, lai attēlotu un pārvaldītu komentāru sadaļu.

Back to Top